Rozjasňující sérum Apostle 30 ml Antipodes

Sérum Apostle je výjimečné a intenzivní péče o unavenou pleť, kterou výrazně rozjasní a prozáří, pleť bude ihned svěží a na pohled zdravější a krásnější. Chrání před výkyvy počasí, přílišným horkem i chladem, které jsou pro pleť vždy velkou zátěží. Dehydratace může vést ke známkám předčasného stárnutí a prudké změny teplot nebo intenzivní sluneční žár ke vzniku pigmentových skvrn. Sérum Apostle je nejlepší péčí pro takto namáhanou pleť. Vaší tváři dodá jednotný tón a zdravou záři už po první aplikaci. Je výborné pro dehydrovanou, nezdravou a unavenou pleť poškozovanou vnějšími i vnitřními vlivy.

Klíčovou složkou je revoluční antioxidační extrakt Vinanza® Grape & Kiwi, který zabraňuje ztrátě vody v pleti a povzbuzuje jí, aby zůstala měkká a svěží. Ukazuje se také, že snižuje produkci melaninu, což způsobuje nerovnoměrné pigmentace a nežádoucí zarudnutí obličeje.

Apostle Skin-Brightening sérum také obsahuje čistou Waiwera® artézskou vodu pro nezbytnou vlhkost a bioaktivní černou kapradinu mamaku z deštného pralesa pro podporu regenerace pleťových buněk. S povzbuzující čistou vůní zeleného jablka a kardamonu sérum Apostle každodenně dodá krásu a svěžest vaší tváři.

Obsahuje také intenzivně působící antioxidant z plodů kiwi, olej ze semínek hroznů Pinot noir a extrakt z Reishi - houby nesmrtelnosti.

Budete zářit!

Aplikujte pár kapek séra na tvář, krk a dekolt ráno a večer před aplikací vašeho oblíbeného hydratačního krému od Antipodes. Tím získáte z účinku séra to nejlepší.

Je vhodné pro všechny typy pleti, zejména pro pleť unavenou nebo pigmentovanou.

100% složek přírodního původu

74% složek z ekologického pěstování.

Certifikované jako vegan britskou vegetariánskou společností, celosvětově uznávanou organizací pro hodnocení vegetariánského a veganského životního stylu.

Recyklovatelná skleněná láhev.

Skladem 

1 520,00 Kč
Please select variants first