Ochranné sérum s antioxidanty Worship 30 ml Antipodes

Málokterý produkt na trhu je tak intenzivní v boji proti volným radikálům jako sérum Worhsip. Je tak plné silných antioxidantů a super potravin, že jemu podobné jistě nenajdete. Ochrání Vaši pleť před předčasným stárnutím, únavou pleti a probudí k životu podkožní lymfatický systém natolik, že budete rozzáření a Vaše pleť bude jako vyměněná. Obsahuje stejně jako většina produktů Antipodes silný extrakt z oleje z hroznového vína, ale k jeho intenzivnímu účinku ještě napomáhají další silné antioxidanty - extrakt z tzv. malinoostružiníku, z černého rybízu, ze zrníček kiwi, z plodů acai a jako třešničku na dortu také extrakt z arabské kávy, která je také proslulým antioxidantem. Místo vodného základu sérum obsahuje malinovou šťávu a krásnou vůni a přirozenou konzervaci mu dodává esenciální olej z černého rybízu.

Sérum je vhodné pro všechny typy pleti. Podporuje její zdraví, pružnost, krásu a přirozenou ochranu. Má velice intenzivní anti age účinky. 

Jako kůru pro zdraví pleti a intenzivní péči proti stárnutí pleti doporučujeme použít pár kapek na Vaši krásnou tvář ráno a večer po čištění pleti a před použitím denního nebo nočního krému.

K tomu je samozřejmě sérum 100% přírodní certifikovanou kosmetikou s 95% složek v bio kvalitě.  

Vyrobeno na Novém Zélandu.

Značka: Antipodes.

Skladem 

1 150,00 Kč
Please select variants first