Minis Moisture Boost sada 10+15 ml Antipodes

Milovníci značky Antipodes mohou použít tyto zmenšené varianty svých oblíbených produktů na cestách a chránit se tak před stresem ze změny prostředí. Nebo ti, co Antipodes chtějí poprvé vyzkoušet, tak tímto způsobem mohou nahlédnout za roušku tajemství magických a účinných ingrediencí a vyzkoušet je na vlastní kůži. Nabízíme ideální kombinaci Divine oleje na obličej s vanilkových hydratačním krémem Vanilla Pod.

Skladem

490,00 Kč
Please select variants first

Divine olej se ne nadarmo jmenuje "božský". Jedná se o kombinaci nejvzácnějších pečujících a hojivých olejů - avokádového, makadamiového, jojobového a šípkového s éterickými oleji ze sladkého pomeranče a jasmínu.

Oleje použijte několik kapek na vlhkou pleť. Redukuje tvorbu vrásek, zarudnutí, tmavých skvrn a jizev. Poté použijte hydratační krém Vanilla Pod.

Krém obsahuje revoluční antioxidant Vinanza ze semen hroznového vína sauvignon blanc, který udržuje pokožku zdravou a plnou energie. Manukový med pocházející z Nového Zélandu pleť chrání a pomáhá ji udržet čistou a svěží. Zároveň vysoká hladina vitamínu A a C šípkového oleje a esenciální mastné kyseliny přispívají ke snížení výskytu jizev a vrásek. Krém nádherně voní vanilkou a mandarinkami. Obsahuje také výživné bambucké máslo, rostlinný skvalen silně působící proti stárnutí pleti, ochranný makadamiový a avokádový olej a silný extrakt z listů novozélandského stromu kawakawa, který vaši pleť zjemní, obnoví po náročných dnech i nocích a má silné hojivé schopnosti na všechny kožní problémy.

Olej Divine i hydratační krém Vanilla Pod jsou vhodné pro všechny typy pleti.

100% složek přírodního původu

95% složek z ekologického pěstování.

Vegan.

Recyklovatelná skleněná lahvička a hliníková tuba. 100% biologicky rozložitelná lepenka z udržitelných lesů.

Divine Face Oil - vědecky prokázáno, že stimuluje syntézu tvorby kolagenu v lidských kožních buňkách až o 51%.

Vyrobeno na Novém Zélandu.

Značka: Antipodes.