Butterbean Krém na opalování s pumpičkou SPF 30 118 ml

Užívejte si pobyt na slunci pod ochranou skvěle funkčního čistě přírodního opalovacího krému šetrného k člověku i přírodě! 100% přírodní bio opalovací krém Butterbean Organic Simple má polotekutou konzistenci, která se díky mechanické pumpičce velmi dobře roztírá na velké plochy těla. Po namazání nezanechává bílý film. Blahodárné oleje, bambucké máslo a včelí vosk dokonale pečují o pokožku. Ochranu před UVA i UVB záření zajišťuje certifikovaný minerální filtr oxid zinečnatý získávaný v Belgii. Ideální opalovací krém pro celou rodinu. Není testováno na zvířatech. Je biologicky odbouratelný a maximálně šetrný k životnímu prostředí.

Objem: 118 ml

EAN: 866222000125

Skladem

645,00 Kč
Please select variants first

Vlastnosti:

Certifikované bio složky

Voděodolné po dobu max. 80 minut

Širokospektrální ochrana UVA/UVB

Mikročástice čistého oxidu zinečnatého (non-nano)

Netestováno na zvířatech

Neškodí korálovým útesům

Ekologicky odbouratelné

Mikročástice (non-nano): K ochraně před slunečním zářením se používá jako mechanický filtr oxid zinečnatý ve formě mikročástic, tedy částic větších než 100nm, proto zůstávají na povrchu kůže. Menší částice než 100 nm se nazývají nanočástice a do kůže naopak pronikají. Vzhledem k tomu, že doposud nebyl řádně prozkoumán vliv nanočástic na lidský organismus, je vhodné přijmout zásadu předběžné opatrnosti a nanočásticím se vyhýbat.

Doporučené zásady při pobytu na slunci: Dlouhodobý pobyt na slunci zvyšuje riziko rakoviny kůže a vede k předčasnému stárnutí pokožky. Ke snížení rizika používejte pravidelně ochranný širokospektrální opalovací krém s SPF 15 a více. Omezte pobyt na slunci zejména mezi 10,00 - 14,00 hod., noste oblečení s dlouhým rukávem, kalhoty, klobouk a sluneční brýle.