ANTIPODES Sérum pleťové intenzivně hydratující HOSANNA 30 ml

Sérum nabité vodou, které vaši pleť okamžitě hydratuje. Pomáhá intenzivně vylepšovat vzhled pleti. Neobsahuje vodu, ale levandulový hydrolát, který má sám o sobě hydratační, desinfekční, hojivé a zklidňující účinky. Revoluční antioxidant Vinanza Grapes z hroznů vína Sauvignon Blanc z Nového Zélandu pleť chrání a posiluje její odolnost vůči poškození znečišťujícími látkami z okolního prostředí. Výtažek černé kapradiny mamaku pomáhá obnovovat buňky a pleť získává zdravý, mladistvý a svěží vzhled. Voní jemně růžemi a kardamonem.

Použití: Aplikujte na tvář, krk a dekolt před vaším oblíbeným Antipodes olejem nebo hydratačním krémem. Používejte denně pro okamžitou hydrataci a nejlepší dlouhodobé výsledky. Vhodné pro všechny druhy pleti, zvláště pro suchou.

Skladem

1 153,00 Kč
Please select variants first

Vědecky prověřeno: o 72 % zvyšuje tvorbu kolagenu v kožních buňkách (Independent Blind Study In-Vitro Scientific Investigation into the Effects of Antipodes Products on the Production of Type I Collagen in Human Skin Fibroblast Cells in Culture, Concentrations Between 0.02 and 0.200 mg/ml, 48 hours (2009)).

Složení: Lavendula augustifolia (levandulová květová voda)*, Cyathea medullaris (mamaku extrakt), Vitis vinifera (Vinanza® olej z hroznových jadérek), Naticide (přírodní konzarvant), Caprylic/capric triglyceride, Xantum gum, Esenciální oleje z francouzské růže a kardamomu: Benzyl benzoate†, Cinnamyl alcohol†, Citral†, Citronellol†, D-limonene†, Eugenol†, Farnesol†, Geraniol†, Linanool†. * Suroviny z ekologického zemědělství. † Součást éterických olejů.

Značka: Antipodes