ANTIPODES Rtěnka Dragon Fruit Pink 4 g

Vyzkoušejte rtěnky které jsou tak zdravé, že byste je mohli téměř jíst. Naše přirozené rtěnky jsou lepší než ostatní na trhu ze dvou důvodů:

Jsou naprosto zdravé. Přírodní, zdravé, jedlé složky činí tyto rtěnky bezpečnější na použití na rtech. Rtěnky na svých rtech během dne v podstatě sníte. Naše rtěnky jsou v tomto ohledu naprosto bezpečné.

Zvyšují hydrataci rtů. Čisté rostlinné oleje bohaté na živiny chrání rty před vysušováním a popraskáním, jsou tak v nejlepší kondici

Inspirací pro výrobu těchto rtěnek byly přírodní zdravotní doplňky. V průběhu svého života může žena do svého těla přijmout až tři kilogramy rtěnky! Absorbuje ji přes kůži rtů nebo ji spolkne, když jí nebo pije. Tyto rtěnky jsme tedy vytvořili z takových přísad, které jsou nejen bezpečné ke konzumaci - ale jsou skutečně zdravé!

Tyto zdravé ingredience jsou tzv. superpotraviny:

Avokádový olej: Úplné "zelené zlato na kůži", které obsahuje esenciální tuky, vitamíny a minerály, pomáhá zvýšit produkci kolagenu a udržuje vaše rty krásně vlhké a hedvábné.

Olej z měsíčku: Léčivý olej z květu měsíčku má protizánětlivé a zklidňující vlastnosti.

Pupalkový olej: Tento jedlý olej je tak bohatý na zdravé tuky, že se používá jako přírodní doplněk stravy, zvláště pro ženy.

Arganový olej: Marocký ořechový olej vyrovnává produkci mazu a hydratuje rty.

Přidali jsme také antibakteriální včelí vosk z pláství udržitelně a láskyplně chovaných včel, hluboce hydratační bambucké máslo a jojobový olej, a navíc extra vitamín E pro extra výživu rtů. Všechny ingredience jsou přírodního původu.

EAN: 9421903925985

Skladem

689,00 Kč
Please select variants first