Přírodní řasenka? Ano, a dokonce v BIO kvalitě!

30.11.2018

Nechcete si už na sebe dávat další chemikálie, když jich je všude kolem nás dost? Máte citlivé oči? Reagují slzením a začervenáním na běžnou chemickou dekorativní kosmetiku? Objevuje se vám vyrážka nebo ekzém kolem očí a na očních víčkách? 


Můžete se samozřejmě přestat líčit a nebo s tím ani nezačínat, pokud to nepatří k Vašemu životnímu stylu. 

Když jste ale zvyklá se opečovávat a zkrášlovat a zdůrazňovat svou přirozenou krásu, máme pro Vás skvělé řešení. Vyzkoušejte produkty firem, kterým záleží na životním prostředí a zdraví lidí, a proto již dlouhá desetiletí vyvíjejí dekorativní kosmetiku s čistě přírodními a zdravými ingrediencemi. 

A řasenky, to je kategorie sama pro sebe!


Dnes Vám představíme francouzskou značku SO´BiO a jejich řasenky:

Na prvním místě je dozajista řasenka na objem s ricinovým olejem.

Vyzkoušela jsem!
Tahle fešanda za pouhých 299,- Kč Vám nejen nádherně zvýrazní řasy a dodá jim objem, ale díky obsahu ricinového oleje podpoří jejich růst a zdraví. Kromě ricinového oleje obsahuje i jojobový olej a výživný olej arganový, který se používá také jako vlasová maska podporující lesk a růst vlasů. Hustotu barvících složek zajišťuje včelí a karnaubský vosk. Barviva jsou oxidy železa. Co se týče posílení objemu řas, tak výrobce zmiňuje, že ten podporuje mimo jiné malinová šťáva (ano, vidím dobře ve složení) a extrakt z poupat lípy stříbrné. 


Všeobecně přírodní řasenky nejsou voděodolné. Ale řasenky od francouzské značky SO´BiO jsou hodně hutné, skutečně výborně drží a nerozmazávají se. Zvýrazněné řasy Vám vydrží celý den. Po otevření je nutné řasenku spotřebovat přibližně do tří měsíců. Díky tomu, že je hutnější (což je na jednu stranu její velká přednost), tak má později tendenci vysychat a drolit se. Pokud se líčíte pravidelně, tak jí jistě do té doby spotřebujete. V poměru cena a kvalita složení je na trhu BIO dekorativní kosmetiky bez konkurence :-)
A kde jí seženete? No přece u nás!