My Magic Mud - černá pasta pro bílé zuby!

27.11.2018

V naší nabídce nemáme mnoho zubních past. A to proto, že vybíráme jen ty, které za to stojí! Jsou to naši favorité. Zubní pasta s aktivním uhlím proto mezi nimi nemůže chybět.

Obsahuje nejen velké množství aktivního uhlí, které je vysoce intenzivní čistící a bělící složkou, ale také kokosový olej, mátu peprnou, desinfekční a hojivý olej z australského čajovníku, extrakt z rozmarýnu a z grepfruitových jader a slazená je stévií.

Nadšení kolem této pasty a jejího bělícího účinku je podle našeho názoru plně opodstatněné. Můžete si vyzkoušet samy na sobě 14ti denní kůru a uvidíte ten znatelný rozdíl. Obzvlášť když holdujete tomu nešvaru jako je časté pití kávy nebo černého čaje či dokonce kouření (!). Přesto budete mít zoubky jako z alabastru.

Pozor ale na barvu zubní pasty, ať si nepokapete svůj oblíbený župánek, přecejen uhlí je uhlí, je černé jako bota, a tak budou černá i vaše ústa a zuby při čištění. Po výkonu umyjte umyvadlo. Přejeme příjemnou zábavu s touto skvělou pastou.

Pokud vás poněkud odrazuje cena, tak si uvědomte dvojnásobnou velikost tuby proti ostatním průměrným pastám a to úžasné a funkční složení. Na trhu je vícero zubních past s aktivním uhlím, ale bohužel všechny kromě My Magic Mud obsahují phenoxyethanol nebo jiné škodlivé konzervanty.