Můj favorit na úklid je s bergamotem

24.05.2019

Vůbec jsem zprvu netušila, že můj dnešní příspěvek bude patřit pomerančovému čističi od Sonettu! 

Naprosto mne ohromil a uchvátil. A to jsem se pustila do jeho testování (tzn. uklízení) s tou nejhorší možnou náladou. 


Čistič je to v podstatě univerzální, takže kuchyň, koupelna, záchod... vše hotové během deseti minut a ta vůně!
Špína v dřezu, připálená plotna, vodní kámen kolem baterie a zbytky olejů, ve kterých se koupeme ve vaně, jsou pryč jedním pohybem. 


Mám dojem, že jelikož čistič obsahuje bio éterický olej ze sladkého pomeranče, tak má, stejně jako on, antidepresivní účinky. Což je dost vtipné - jdete otráveně mýt sporák a za chvíli prožíváte radost a euforii. Vždyť proč by mělo být uklízení votrava? 


Navíc vím, že je to čistič naprosto přírodní, který životní prostředí nijak nezatěžuje. Více o Sonettu na stránkách zivakosmetika.cz. 


Pomerančový čistič obsahuje kromě dynamizované vody povrchově aktivní látky z kokosáku a éterické oleje v bio kvalitě. Právě ty stojí za jeho abnormální čistící schopností a euforizující vůní.
Je to sladký pomeranč, tea tree olej, bergamot a citronela. 


Zatím jsem se domnívala, že nejlepším produktem ekologické drogerie je citronový prostředek na nádobí od Sonettu. Tenhle čistič je teda taky naprostá jednička. 


Je mi ctí mít takové mistrné produkty v nabídce. Člověk by mohl říct, že jde jenom o úklidové prostředky, ale v dnešní době chci ocenit a zmínit i tuhle obyčejnou každodenní věc - je udělaná se zodpovědností k přírodě a lidem, dokonale funguje a ještě zlepšuje náladu! 


Kéž by se to dalo říct i o naší vládě.