Jak vybírám značky pro Živou kosmetiku?

06.02.2019

Nabídka certifikované přírodní a bio kosmetiky na stránkách zivakosmetika.cz se postupně rozšiřuje. Nejdůležitějším kritériem při výběru značek je jednoznačně složení a pak praktická zkouška :-) Vše, co mám k prodeji na stránkách, jsem mnohokrát vyzkoušela a stále se k tomu s nadšením vracím. Každý produkt prošel podrobným testováním na mě a mnoha zákaznících. Neustále sbírám zpětné vazby, reference, postupy a vychytávky.

Stále jsem nadšená ze značky Inlight, s jejich 100% bio nabušenými olejovými balzámy na pleť i celé tělo. Slabost mám pro Sante, kteří byli na "západě" pionýry v přírodní kosmetice už v té pradávné době, kdy jsem se narodila :-). Od nich jsem vybrala zatím to nejlepší z dekorativky a vlasové kosmetiky, kde jsou v podstatě, spolu s Logonou, bez konkurence. 

Fascinuje mě inovativní přístup majitelky značky Antipodes. Zkuste prozkoumat složení jejich produktů. Je to nádherná a vyladěná harmonie. Je radost používat výrobky firmy, která dělá svoji práci tak dobře, profesionálně a s takovým nadšením. Naprosto bez kompromisů. Jsou převratní používáním konzervantu z mandlí, který je samozřejmě 100% přírodního původu a navíc dodává krémům jemnou přirozenou vůni. 

Tak proč používat konvenční kosmetiku z ropy?

Antipodes používají nejen olej ze semínek kiwi, což je silný antioxidant, ale také jsou proslulí extraktem ze semen bílého vína Sauvignon
Antipodes používají nejen olej ze semínek kiwi, což je silný antioxidant, ale také jsou proslulí extraktem ze semen bílého vína Sauvignon

Nikoho nebaví číst dlouhé příspěvky, tak už to zakončím, i když bych o přírodní kosmetice a aromaterapii mohla "mlít" od rána do večera. Je to opravdová alchymie, která je moje srdeční záležitost.

Postupně vybírám i mezi českými výrobci, spíše menšími, s osobním přístupem a kreativitou. Mám nějaké favority, ale pokud by někdo z Vás měl návrh na českou značku, kterou by stálo za to zařadit na stránky zivakosmetika.cz, tak budu ráda, když mi to napíšete do zpráv. Hlavním kritériem je samozřejmě čisté složení bez ropných látek.

Děkuju moc a nezapomeňte, že opravdová krása je uvnitř Vašeho srdce! :-)